phone+38 (050) 50 50 255
ball
ball
С Т В О Р Е Н Н Я
САЙТІВ
Професійний Дизайн та Маркетинг
ПОРТФОЛІО
Сучасний креатив
наших останніх робіт
більше робіт
Brains
analytics strategy future
Розробка
Сайтів для бизнесу
Інтернет Магазинів
Конверсійних Лендингів
Мобільних Додатків
Дізнатись Ціни
Дизайн
Сайтів
Логотипів
Фірмового Стилю
Зовнішньої Реклами
Дізнатись Ціни
Маркетинг
Просування Сайтів
Контекстна Реклама
Fb/Insta Таргетинг
SMM
Дізнатись Ціни

Чому
ми?

Вміємо вислухати та почути
наших клієнтів.

Виявляємо потребу та знаходимо
яскраві рішення для кожного проєкту.

Наша
Команда

Іван
FrontEnd Developer
Тетяна
Project Manager
Денис
Co-founder, CMO
Артем
CEO
Діана
Web Developer
Богдан
Product Designer
Богдан
Back-end Developer
Іван
Front-end Developer
Тетяна
Project Manager
Денис
Co-founder, CMO
Артем
CEO
Діана
QA Manager
Богдан
Product Designer
Богдан
Back-end Developer
Bizmental

Допоможемо у досягненні ваших цілей

СТВОРЕННЯ САЙТІВ

Ми в BizMental не можемо сказати, що в створенні сайтів немає нюансів. Кожен клієнт по своєму дивиться на ринок і з таким же підходом намагається створювати свій продукт. Часом це може бути абсолютно унікальний продукт і в таких випадках звичайного сайту буде досить. Але як показує практика - в кожному проекті потрібно шукати особливість, яка і повинна стати найцікавішим місцем у розробці сайтів.

Перший етап - призначення.

Ми рекомендуємо всім клієнтам точно визначитися з тим, навіщо саме їм потрібен сайт. Їм потрібен інтернет-магазин або просто корпоративний сайт. Він буде продавати товар або просто виконувати функцію візитної картки компанії. На самому початку шляху це найважливіше питання. Ми можемо підказати, але точно не вирішити за клієнта.

Другий етап - бюджет.

Тут питання просте. Новий сайт або редизайн сайту буде вигідний клієнту? Не завжди вигода в таких випадках це питання грошей. Сайт може підняти впізнаваність проекту, поміняти уявлення про послугу або бути цінним джерелом інформації. Але потрібно пам'ятати одне - витрачені ресурси повинні примножитись, а не просто розтрачуватися .

Третій етап - готовність працювати зі своїм сайтом .

На жаль, але поки не всі розуміють, що сайт це схоже на живий організм . Він потребує підтримки і адміністрування . Корисний контент, якісні фото та цікаві відео - ці речі можуть відігравати велику роль не тільки в роботі сайту, але і в його сприйнятті користувачами .

Як бачите, в більшості все залежить від вас . Якщо ви чітко бачите свою мету і розумієте результати роботи, то вам і не знадобляться дуже дорогі студії . І ви навіть можете прийти до того, що і самі в силах зробити собі сайт .

Розробка кращих сайтів в світі

Але давайте тепер поговоримо про гігантів . Про сайти, які неймовірно притягають . Сайти, які виточені до найдрібнішої деталі . Що за ними стоїть ? Найчастіше, це десяток років досвіду роботи агентства, яке цей сайт і зробило . Ну і швидше за все запаморочливі бюджети, які завжди виправдані .

Кращі сайти зараз - це завжди продумана система з цікавою взаємодією . Ви звикли гортати сторінку вниз ? В унікальних проектах таке зустрінете рідко . Звикли до ідеальних фотографій з кращих стоків ? Зараз же більше цінуються персональні фотосесії . Кнопка повинна бути червона і велика ? Ні, не повинна і не буде .

Унікальні проекти це завжди експеримент . Новий досвід для користувача, нові ефекти, анімації, захоплюючі історії і небанальні рішення . Це завжди розробка сайтів, які дивують . І це не просто привід виділитися, це можливість донести свою точку зору до користувачів . Поділитися своїм баченням продукту, ситуації, а може і всього світу .

Звичайно тут не обійтися без думок, що переслідують всіх клієнтів, які хочуть експериментів . А чи потрібно ? А раптом клієнти злякаються ? Може ніхто не зрозуміє наших глибоких думок і футуристичного дизайну ? Тут ми можемо сказати одне - кращими можна стати тільки якщо перебороти страхи змін . Створення сайтів - це завжди ризики .

Веб студія — BizMental

Тепер давайте поговоримо трохи про студію Бізментал . Ми вдосконалюємо процедуру розробки сайту з кожним новим проектом . UX, UI, розробка . Ми завжди використовуємо новітні технології, які дозволяють створювати унікальні проекти .

Але в процесі роботи є ще одна важлива частина роботи . Ми допомагаємо клієнту чітко сформулювати позиціонування компанії і висловити його на сайті . Фото, відео та тексти допомагають нам це робити . Працюючи з професійними підрядниками ми можемо не тільки розробити найкращий сайт, але і наповнити його цікавим контентом .

Чи робимо ми сайти ? Так звичайно . Створюємо ми кращі сайти ? Без сумніву .

Карта

Наших
Клієнтів
map map
map США 0
circle Україна 0
circle Австралія 0
circle Китай 0
circle Великобританія 0
circle Польша 0

Приступимо?

Давайте створимо крутий IT-проєкт
Високої якості
Обсудити Проєкт